Kniha návštěv

*
*
*

Vzkazy

Oberreiterovi
26.04.2015
Velice Vám děkujeme za hlídání Nyxe i za jeho krásnou fotku . Čistoty, krásného prostředí hotelu a Vašeho milého přístupu si velmi vážíme. Mějte se krásně a těšíme se na shledanou v srpnu. Jsme rádi, že se na Vás opět můžeme spolehnout

Eva Veleková
24.12.2014
Dobrý den,
přejeme Vám krásné vánoční svátky a do nového roku zdraví,štěstí a stále tolik spokojených hostů a jejich páníčků jako je Riči a já.

Zdraví Eva Veleková

Lenka Bartošová
21.11.2014
Moc děkujem za zcela dokonalé ubytování a přístup k našich miláčkům Elzi,Gora a kocourka Čika. Odchází domů spokojení a je vidět ,že si to i bez nás užili a nemají problém se zase do hotelu každé léto na týden vrátit.Moc doporučuju každému kdo má psího nebo kočičího mazlika.Ještě jednou velké díky

Jana Kovárová
19.10.2014
Moc bych vám chtěla poděkovat za láskyplnou péči a starostlivost o našeho psa Sabara.Již několikrát v průběhu minulých let jsme využili nabídky vašeho hotelu.Sabar si u vás vždy najde nové kamarády a užívá si pobytu plnými doušky - hlavně se dosyta vyběhá na rozlehlé zahradě.Doporučuji všem váš hotel.

Miloš Pour
12.10.2014
Dobrý den, i já chci touto cestou ještě jednou poděkovat za vynikající péči o mé dva kluky. Nezastírám, že jsem je k Vám dával s určitými obavami z našeho odloučení - po dvou letech byli poprvé někde beze mne - avšak když jsem si je přijel vyzvednout a se souhlasem pana Járy z úkrytu pozoroval jejich chování - bylo mi jasné, že jsou zde maximálně spokojení a nijak nestrádají. Za Vaši péči o naše mazlíčky ještě jednou moc děkuji - dnes již vím, že kdykoli bude potřeba - mám je v klidu kam dát. Určitě Vás budu všude doporučovat. Díky Pour.

Iva Schöndorfová
25.09.2014
Ještě jednou bychom touto cestu moc chtěli poděkovat za péči o našeho Maxe. Tentokrát to bylo poprvé, takže jsme přeci jen měli malé obavy, jak bude svůj první pobyt mimo rodinu snášet. Nyní už víme, že obavy byly zcela zbytečné, a už dnes se těšíme na naši příští dovolenou a letní pobyt Maxe u vás. A velmi nás potěšilo i to, že na všech vašich hostech bylo vidět, že nejsou ve stresu, že se jim u vás líbí. Určitě vás budu vždy doporučovat. Mějte se pěkně.

Darina Teuchmanová
24.09.2014
Moc děkujeme za skvělou péči o našeho Majlu. Mám takový pocit, že se mu ani nechtělo domů :) Těší nás vaše vstřícnost a milý přístup. Doporučujeme všem !

Iva a Martin Járovi
02.09.2014
Děkujeme Vám všem za krásné ohlasy, kterými jste vyjádřili spokojenost s našimi službami.
K žádostem o fotografie: Fotíme téměř všechny naše hosty, ale prosíme o trpělivost. Někdy udělat fotku tak, aby byla zveřejnitelná stojí dost úsilí a času. Ne všechna zvířata spolupracují, mělo by být alespoň trochu kloudné počasí(nyní již třetí den prší), ne vždy také funguje technika. Děkujeme za pochopení.

schondorfovi
30.08.2014
Dobrý večer, mohli byste nám vyfotit Maxe? Dekujeme.

Iveta Pecivalová&rodina
24.08.2014
Moc děkujeme za foto Tomynka,snad moc nebrečí.
 

Aktuality

 

Nové fotografie vloženy 4.12.2019

_____________________________________

 Dovolená :

 

13. 3.  -  30. 3.2020

 2.11.  -  15.11.2020

 _____________________________________

 Najdete nás a naplánovat trasu můžete zde:

  www.mapy.cz/s/d3R1 

---------------------------------------------------------------

Chovatelská stanice Mastibe

Španělský mastin -  Mastín Español 

info o štěňatech: 

www.mastibe.com

---------------------------------------------------------------

Otevírací doba (příjem a výdej)

Pondělí až sobota: 9-11 a 15-17 hodin.
Neděle: 17-19 hodin nebo po domluvě.

Jsme na Facebooku