Kniha návštěv

*
*
*

Vzkazy

Lenka Bartošová
09.08.2015
Moc chci poděkovat manželům Járovým za velmi kvalitní hlídání našich zlatíček Elzi,Gora,Sayuri. Jsem za ně moc,moc ráda, že jsou. Po 5 letech hlídání převážně o prázdninách fungují na velkou jedničku i v těch velkých vedrech. Díky MOC i za krásné foto:)

Fiebingerovi
06.08.2015
Velmi děkujeme manželům Járovým, za perfektní péči o naše dva pejsky. Byli jste skvělí a naší psi byli v těch nejlepších rukou. Moc hezké fotky kluku na vašem webu nás vždy potěšily. A abychom nezapomněli máme vás pozdravovat od našich salašníku Alberta a Mikuláše určitě se k vám všichni rádi vrátíme. At se daří

Andrea Horáková
29.06.2015
Moc bych chtěla poděkovat za perfektní péči o našeho Edwinka v době naší dovolené. Váš hotel je naprosto perfektní po všech stránkách , určitě se budeme s Edou vracet :-).
Krásné léto :-)
Horákovi

Jana Červinková
28.04.2015
moc děkujime za fotografie našich mazlíčků. Je příjemné se s nimi potěšit i v jejich nepřítomnosti.Jana a Jiří Červinkovi

Oberreiterovi
26.04.2015
Velice Vám děkujeme za hlídání Nyxe i za jeho krásnou fotku . Čistoty, krásného prostředí hotelu a Vašeho milého přístupu si velmi vážíme. Mějte se krásně a těšíme se na shledanou v srpnu. Jsme rádi, že se na Vás opět můžeme spolehnout

Eva Veleková
24.12.2014
Dobrý den,
přejeme Vám krásné vánoční svátky a do nového roku zdraví,štěstí a stále tolik spokojených hostů a jejich páníčků jako je Riči a já.

Zdraví Eva Veleková

Lenka Bartošová
21.11.2014
Moc děkujem za zcela dokonalé ubytování a přístup k našich miláčkům Elzi,Gora a kocourka Čika. Odchází domů spokojení a je vidět ,že si to i bez nás užili a nemají problém se zase do hotelu každé léto na týden vrátit.Moc doporučuju každému kdo má psího nebo kočičího mazlika.Ještě jednou velké díky

Jana Kovárová
19.10.2014
Moc bych vám chtěla poděkovat za láskyplnou péči a starostlivost o našeho psa Sabara.Již několikrát v průběhu minulých let jsme využili nabídky vašeho hotelu.Sabar si u vás vždy najde nové kamarády a užívá si pobytu plnými doušky - hlavně se dosyta vyběhá na rozlehlé zahradě.Doporučuji všem váš hotel.

Miloš Pour
12.10.2014
Dobrý den, i já chci touto cestou ještě jednou poděkovat za vynikající péči o mé dva kluky. Nezastírám, že jsem je k Vám dával s určitými obavami z našeho odloučení - po dvou letech byli poprvé někde beze mne - avšak když jsem si je přijel vyzvednout a se souhlasem pana Járy z úkrytu pozoroval jejich chování - bylo mi jasné, že jsou zde maximálně spokojení a nijak nestrádají. Za Vaši péči o naše mazlíčky ještě jednou moc děkuji - dnes již vím, že kdykoli bude potřeba - mám je v klidu kam dát. Určitě Vás budu všude doporučovat. Díky Pour.

Iva Schöndorfová
25.09.2014
Ještě jednou bychom touto cestu moc chtěli poděkovat za péči o našeho Maxe. Tentokrát to bylo poprvé, takže jsme přeci jen měli malé obavy, jak bude svůj první pobyt mimo rodinu snášet. Nyní už víme, že obavy byly zcela zbytečné, a už dnes se těšíme na naši příští dovolenou a letní pobyt Maxe u vás. A velmi nás potěšilo i to, že na všech vašich hostech bylo vidět, že nejsou ve stresu, že se jim u vás líbí. Určitě vás budu vždy doporučovat. Mějte se pěkně.
 

Aktuality

 

Nové fotografie vloženy 22.8.2019

 

-----------------------------------------------------------------

V srpnu a září máme pro psy obsazeno!

_____________________________________

 

 Rezervace přijímáme pouze emailem! 

              mastibe@seznam.cz

 

-----------------------------------------------------------------

Dovolená :

2019:   4.11. - 15.11.

2020:  13.3. -   30.3.

           2.11. - 15.11.

 

_____________________________________

 Najdete nás a naplánovat trasu můžete zde:

  www.mapy.cz/s/d3R1 

---------------------------------------------------------------

Chovatelská stanice Mastibe

Španělský mastin -  Mastín Español 

info o štěňatech: 

www.mastibe.com

---------------------------------------------------------------

Otevírací doba (příjem a výdej)

Pondělí až sobota: 9-11 a 15-17 hodin.
Neděle: 17-19 hodin nebo po domluvě.

Jsme na Facebooku