Kniha návštěv

*
*
*

Vzkazy

Pavla
29.05.2017
Tonička s Vrtiškem přijeli do Mastibe a hned se s paní Járovou radostně vítali. Oba jsou nalezenci a taková radost u nich je nad všechny pozitivní recenze.Díky.

Victoria
23.05.2017
Moooc se nám u vás líbilo! Váňa a Charlie děkují a těší se na další prázdniny u vás!

Andrea
19.03.2017
Moc děkujeme manželům Járovým za opakovanou skvělou péči o Edwina ,díky Vaší péči se má v naší nepřítomnosti báječně a my jsme v pohodě ,že je o Edu bezvadně postaráno :-). Velké díky Horákovi a Edwin

Hanka
05.03.2017
Velice dekuji za pohlidani meho pejska Franklina.. Byl u vas velmi spokojeny.. Mela jsem obavy,jak to zvladne,jeho prvni pobyt v hotelu,ale zvladl to a jeste nechtel dom a to diky Vam.. Moc moc dekuji a verim,ze nebyl u Vas ubytovany naposledy..

Lucie
02.01.2017
Náš Bak je stálým, každoročním návštěvníkem již 10 let a vždy je na něm vidět, že je u Vás šťastný ,,jak blecha v psím kožichu"
Obrovské díky za to, že si i náš pejsánek může užít krásnou dovolenou a my tím pádem klidnou dovolenou bez starostí o jeho blaho.Děkujeme.

Zdeněk za Bonču
02.11.2016
Právě jsem si prohlédl video, kde nás zhruba před rokem naše Bonča, kterou týden hlídala babička, po návratu domů doslova a do písmene seřvala štěkáním - a to štěká tak jednou do měsíce.
Když jsme si ji byli letos po dovolené vyzvednout v psím hotelu Mastibe, štěkla si radostí taky, ale nezapomněla se běžet rozloučit s panem "hoteliérem". Jednoznačně nám dala najevo, že se jí u Vás líbilo a bez obav se k Vám zase vrátíme.

Alina
20.09.2016
Moje velke podekovani Ive a Martinu Jarovym za profesionalni,laskovy a skvely pristup.Cely pobyt v nadhernem prostredi a v dobrych rukou kluci byli v pohode.Dekuji za krasne foto.Urcite tady vratime. Za sebe,za Bibu a Joja moc dekujeme.

Šintákovi
11.09.2016
Moc děkujeme manželům Járovám za hlídání našeho Darýnka. Opakovaně jsme se mohli přesvědčit, že všechna zvířátka se u Vás mají perfektně. Myslím, že stesk našich "Miláčků" zmenšíte svou maximální péčí na minimum a z toho vyplývá, že se rádi k vám budeme vracet, protože naši Miláčci jsou zde v dobrých rukách.Ještě jednou moc děkujeme za vše (i za foto). Šintákovi s Darčou

Bartošovi
12.07.2016
Moc děkujeme za suprové hlídání už po šesté našich 5 miláčků. I když se rozrůstáme je to radost svěřit naše nejmilejší manželům Járovým. I naše maličká Yumi byla v pohodě. Smekáme jste jedničky. Díky i za krásné foto.

Albert a Mikuláš
06.06.2016
Naši drazí manželé Járovi, děkujeme za nádherné fotky a skvělou péči, kterou jste nám věnovali. Moc jsme si to u vás užili. Máme vás pozdravovat od páníčku a určitě se vrátíme. Zdraví Albert a Mikuláš spokojení Salašníci.
 

Aktuality

 

Nové fotografie vloženy 10.12.2019

_____________________________________

 Dovolená :

 

13. 3.  -  30. 3.2020

 2.11.  -  15.11.2020

 _____________________________________

 Najdete nás a naplánovat trasu můžete zde:

  www.mapy.cz/s/d3R1 

---------------------------------------------------------------

Chovatelská stanice Mastibe

Španělský mastin -  Mastín Español 

info o štěňatech: 

www.mastibe.com

---------------------------------------------------------------

Otevírací doba (příjem a výdej)

Pondělí až sobota: 9-11 a 15-17 hodin.
Neděle: 17-19 hodin nebo po domluvě.

Jsme na Facebooku