Kniha návštěv

*
*
*

Vzkazy

Jaroslav Krouzel
25.02.2012
Dobry den,

rad bych vam podekoval za peci, kterou jste venoval nasim dvoum psum. Psi hotel jsem vyuzil poprve a paklize ho budu muset jeste nekdy vyuzit, tak jedine ten vas.

Hotel je perfektne cisty, psi jsou vyborne zaopatreni a cely pozemek na kterem se hotel nachazi je podle meho amaterskeho nazoru pro psy vic nez idealni.

Ve vasem hotelu jsem poprve videl psy smat se :-) a pochopil jsem, proc jsem pro sve psy bojoval o posledni volny pokoj ;-)

Jeste jednou dekuji a preji hodne stesti.

Jaroslav Krouzel

Sandra Lőrinczy
05.02.2012
Dobry vecer.Chtela bych Vam moc podekovat o pece ktere jste poskitli Coxonovi.Dale chtela bych podekovat za uzasne fotky ktere jste poslali. Bylo krasny pocit v cizine vedet i videt, ze puj pejsanek je v dobrem rukach.
Dekuji Vam jeste jednou.S pozdravem,
Sandra,Dominik,Cox

Weisserovi
05.02.2012
Chteli jsme moc podekovat za ubytovani nasich dvou hafanu.
Sami jsme se presvedcili,ze povest, ktera vas predchazi je pravdiva...
S psim hotelem mame prvni zkusenost a vase profesionalita, srdecny pristup, naprosto krasne prostredi, cistota zazemi na nas udelali veliky dojem.
Je videt, ze tuto praci delate srdickem.
Jeste jednou dekujeme a prejeme at se vam dari a at spokojenych klientu pribyva.
Weisserovi

Renáta a Richard Hejných
17.01.2012
Našemu Alfovi je 15 let a ještě nikdy nebyl na hlídání v "hotelu" nebo na psím táboře.
Vzhledem k jeho zdravotnímu stavu nám ho nikdo z rodiny nechtěl pohlídat a proto jsem na internetu našla pana Járu a jeho nádherný hotel-tábor pro pejsky a zkusila zavolat, jestli našeho nechodíciho miláčka vezmou??! Odpověď byla naštěstí ANO.
Alf vůbec nechodil a nebyl v kondici, bohužel... proto naše starost byla veliká. Fotka, kterou pak pan Jára zveřejnil na stránkách, kde Alf stojí sám bez pomoci,nás neskutečně potěšila a věděli jsme, že je v dobrých rukách! A to nejkrásnější překvapení nás ještě čekalo, když jsme si pro Alfa přijeli, tak nás uvítal na svých a navíc sám chodil!!!! To bylo hrozně úžasné a radostné.
Dnes jsem byla s Alfem na kontrole u našeho dlouholetého veterináře a on konstatoval, že jeho stav se neuvěřitelně zlepšil! Také mi bylo řečeno, že měl obavy z toho, že Alf "hotel" nepřežije..., přežil a ještě se zdravotně zlepšíl. Zkušenost veterináře s podobnými hotely byla doposud velmi špatná a teď je napravena...
Tímto bych chtěla panu Járovi moc poděkovat za jeho péči o našeho Alfa a ostatní pejsky. Alf byl evidentně spokojený a v táboře se mu moc líbilo a jsem přesvědčena, že vůbec nestrádal, neboť domu se mu až tak moc nechtělo....
Ještě jednou děkujeme a doufáme, že až bude potřeba Alfa přihlásit opět na tábor, už víme na koho se obrátit :-)
R+R

Rodina Kusých
16.01.2012
Děkujeme moc za péči o naše milačky Bádu a Máyu, a za super přístup od Vás. SUPER!!!! Ještě jednou díky

Simona a Pavel H.
27.12.2011
Moc děkujeme za to, že si můžeme v klidu užít volna, když víme, že Bambulka je spokojená u Vás v hotelu. Přejeme Vám zdraví, štěstí, pohodu a hodně spokojených hostů i v roce 2012. Pozdravujte Bambulku, už se na ní těšíme. P&S

Václav Bouška s rodinou
25.12.2011
Zdravíme naše mimínka a děkujeme za fotografie a Vaši péči!!!

M+B Krejčí
13.12.2011
Mnohokrát děkuji za Váš hotel. Pokaždé, když se k Vám chystáme umístit našeho Butche, říkáme mu, že pojede na tábor a jako každý malý kluk se těší! A pokaždé, když si ho bereme domu, vidíme na něm, jak si to u Vás užil a že příště zase rád přijede! Nedovedla jsem si nikdy představit, že svého miláčka budu ráda dávat do hotelu, ale u Vás je to naprosto dokonalé a stačí se podívat na fotografie šťastných pejsků a osobně, na radost v očích mého pejska, při příjezdu k Vám. Velmi Vám děkuji, je poznat, že máte rádi svou práci a jste skvělí!!! Vážím si možnosti kterou dáváte, děkuji i za Butche, mnoho pozdravů a krásné nadcházející svátky.

Sandra Riedlová
19.11.2011
Přenádherné fotky šťastně vyhlížejících psů!!!! Těším se, že VÁŠ hotel někdy využijeme. Mnoho pozdravů.

honza
16.11.2011
jsou tu obrásky psu
 

Aktuality

Nové fotografie vloženy 14.9.2021
_______________________________________

 Dovolená :

 1.11. - 14.11.2021

 14.3. -  31.3.2022

 ______________________________________

 

 Najdete nás a naplánovat trasu můžete zde:

 www.mapy.cz/s/d3R1 

 

 g.page/hotel-mastibe  Mapy Google

 

-----------------------------------------------------------------

Otevírací doba (příjem a výdej)

Otevírací doba pro objednané zákazníky:

 

pondělí až sobota:  9:00 - 10:00

                              16:00 - 17:00

 

neděle: po domluvě (mimo 11:00 -13:00)

 

Jsme na Facebooku