Kniha návštěv

*
*
*

Vzkazy

Hanka
05.03.2017
Velice dekuji za pohlidani meho pejska Franklina.. Byl u vas velmi spokojeny.. Mela jsem obavy,jak to zvladne,jeho prvni pobyt v hotelu,ale zvladl to a jeste nechtel dom a to diky Vam.. Moc moc dekuji a verim,ze nebyl u Vas ubytovany naposledy..

Lucie
02.01.2017
Náš Bak je stálým, každoročním návštěvníkem již 10 let a vždy je na něm vidět, že je u Vás šťastný ,,jak blecha v psím kožichu"
Obrovské díky za to, že si i náš pejsánek může užít krásnou dovolenou a my tím pádem klidnou dovolenou bez starostí o jeho blaho.Děkujeme.

Zdeněk za Bonču
02.11.2016
Právě jsem si prohlédl video, kde nás zhruba před rokem naše Bonča, kterou týden hlídala babička, po návratu domů doslova a do písmene seřvala štěkáním - a to štěká tak jednou do měsíce.
Když jsme si ji byli letos po dovolené vyzvednout v psím hotelu Mastibe, štěkla si radostí taky, ale nezapomněla se běžet rozloučit s panem "hoteliérem". Jednoznačně nám dala najevo, že se jí u Vás líbilo a bez obav se k Vám zase vrátíme.

Alina
20.09.2016
Moje velke podekovani Ive a Martinu Jarovym za profesionalni,laskovy a skvely pristup.Cely pobyt v nadhernem prostredi a v dobrych rukou kluci byli v pohode.Dekuji za krasne foto.Urcite tady vratime. Za sebe,za Bibu a Joja moc dekujeme.

Šintákovi
11.09.2016
Moc děkujeme manželům Járovám za hlídání našeho Darýnka. Opakovaně jsme se mohli přesvědčit, že všechna zvířátka se u Vás mají perfektně. Myslím, že stesk našich "Miláčků" zmenšíte svou maximální péčí na minimum a z toho vyplývá, že se rádi k vám budeme vracet, protože naši Miláčci jsou zde v dobrých rukách.Ještě jednou moc děkujeme za vše (i za foto). Šintákovi s Darčou

Bartošovi
12.07.2016
Moc děkujeme za suprové hlídání už po šesté našich 5 miláčků. I když se rozrůstáme je to radost svěřit naše nejmilejší manželům Járovým. I naše maličká Yumi byla v pohodě. Smekáme jste jedničky. Díky i za krásné foto.

Albert a Mikuláš
06.06.2016
Naši drazí manželé Járovi, děkujeme za nádherné fotky a skvělou péči, kterou jste nám věnovali. Moc jsme si to u vás užili. Máme vás pozdravovat od páníčku a určitě se vrátíme. Zdraví Albert a Mikuláš spokojení Salašníci.

Jana
30.05.2016
Moc děkuji za skvělou péči o Rika a také za hezké foto ve fotogalerii.
Na to, že šel do psího hotelu poprvé ( vždy byl všude se mnou )
zvladl vse v pohode. Jeste jednou dekuje Jana

Sylva
08.03.2016
Moc děkuji manželům Járovým za opakovanou skvělou péči o moje dva leonky Ralfa a Rexe. Velmi dlouho jsem hledala psí hotel, který se postará o tak velké plemeno a ještě ve dvou vydáních. Kluci jsou vždy ve skvělé psychické a fyzické kondici. Vždycky jim říkám, že jedou na školu v přírodě:-) Děkujeme Sylva, Ralf a Rex

Ivana Leksová
24.01.2016
Moc děkuji manželům Járovým za hlídání mých miláčků Kima a Pegyho v době mé dovolené. Kluci byli spokojeni a já po dnešku vím, že byli ve správných rukou. V budoucnu je s čistým svědomím opět svěřím do jejich péče. Děkuji též za krásné fotečky. Ivana Leksová
 

Aktuality

Nové fotografie vloženy 14.9.2021
_______________________________________

 Dovolená :

 1.11. - 14.11.2021

 14.3. -  31.3.2022

 ______________________________________

 

 Najdete nás a naplánovat trasu můžete zde:

 www.mapy.cz/s/d3R1 

 

 g.page/hotel-mastibe  Mapy Google

 

-----------------------------------------------------------------

Otevírací doba (příjem a výdej)

Otevírací doba pro objednané zákazníky:

 

pondělí až sobota:  9:00 - 10:00

                              16:00 - 17:00

 

neděle: po domluvě (mimo 11:00 -13:00)

 

Jsme na Facebooku