Kniha návštěv

*
*
*

Vzkazy

hotel Mastibe
20.04.2012
Děkujeme všem za krásné příspěvky. Velmi nás těší.
Iva a Martin Járovi

Tomáš Maixner
03.04.2012
Dobrý den,
taky bych chtěl poděkovat, již několikrát jsem využil vašich služeb a svěřil jsem vám svýho bafana Ozzyho a vždycky, když jsme od vás odjížděli a zavřely se za náma vrata hotelu, bylo to jako odvádět malý děcko z cirkusu ... zářili mu oči a byl naprosto spokojenej.
Díky a ať se daří,
TM

Jaroslav Krouzel
25.02.2012
Dobry den,

rad bych vam podekoval za peci, kterou jste venoval nasim dvoum psum. Psi hotel jsem vyuzil poprve a paklize ho budu muset jeste nekdy vyuzit, tak jedine ten vas.

Hotel je perfektne cisty, psi jsou vyborne zaopatreni a cely pozemek na kterem se hotel nachazi je podle meho amaterskeho nazoru pro psy vic nez idealni.

Ve vasem hotelu jsem poprve videl psy smat se :-) a pochopil jsem, proc jsem pro sve psy bojoval o posledni volny pokoj ;-)

Jeste jednou dekuji a preji hodne stesti.

Jaroslav Krouzel

Sandra Lőrinczy
05.02.2012
Dobry vecer.Chtela bych Vam moc podekovat o pece ktere jste poskitli Coxonovi.Dale chtela bych podekovat za uzasne fotky ktere jste poslali. Bylo krasny pocit v cizine vedet i videt, ze puj pejsanek je v dobrem rukach.
Dekuji Vam jeste jednou.S pozdravem,
Sandra,Dominik,Cox

Weisserovi
05.02.2012
Chteli jsme moc podekovat za ubytovani nasich dvou hafanu.
Sami jsme se presvedcili,ze povest, ktera vas predchazi je pravdiva...
S psim hotelem mame prvni zkusenost a vase profesionalita, srdecny pristup, naprosto krasne prostredi, cistota zazemi na nas udelali veliky dojem.
Je videt, ze tuto praci delate srdickem.
Jeste jednou dekujeme a prejeme at se vam dari a at spokojenych klientu pribyva.
Weisserovi

Renáta a Richard Hejných
17.01.2012
Našemu Alfovi je 15 let a ještě nikdy nebyl na hlídání v "hotelu" nebo na psím táboře.
Vzhledem k jeho zdravotnímu stavu nám ho nikdo z rodiny nechtěl pohlídat a proto jsem na internetu našla pana Járu a jeho nádherný hotel-tábor pro pejsky a zkusila zavolat, jestli našeho nechodíciho miláčka vezmou??! Odpověď byla naštěstí ANO.
Alf vůbec nechodil a nebyl v kondici, bohužel... proto naše starost byla veliká. Fotka, kterou pak pan Jára zveřejnil na stránkách, kde Alf stojí sám bez pomoci,nás neskutečně potěšila a věděli jsme, že je v dobrých rukách! A to nejkrásnější překvapení nás ještě čekalo, když jsme si pro Alfa přijeli, tak nás uvítal na svých a navíc sám chodil!!!! To bylo hrozně úžasné a radostné.
Dnes jsem byla s Alfem na kontrole u našeho dlouholetého veterináře a on konstatoval, že jeho stav se neuvěřitelně zlepšil! Také mi bylo řečeno, že měl obavy z toho, že Alf "hotel" nepřežije..., přežil a ještě se zdravotně zlepšíl. Zkušenost veterináře s podobnými hotely byla doposud velmi špatná a teď je napravena...
Tímto bych chtěla panu Járovi moc poděkovat za jeho péči o našeho Alfa a ostatní pejsky. Alf byl evidentně spokojený a v táboře se mu moc líbilo a jsem přesvědčena, že vůbec nestrádal, neboť domu se mu až tak moc nechtělo....
Ještě jednou děkujeme a doufáme, že až bude potřeba Alfa přihlásit opět na tábor, už víme na koho se obrátit :-)
R+R

Rodina Kusých
16.01.2012
Děkujeme moc za péči o naše milačky Bádu a Máyu, a za super přístup od Vás. SUPER!!!! Ještě jednou díky

Simona a Pavel H.
27.12.2011
Moc děkujeme za to, že si můžeme v klidu užít volna, když víme, že Bambulka je spokojená u Vás v hotelu. Přejeme Vám zdraví, štěstí, pohodu a hodně spokojených hostů i v roce 2012. Pozdravujte Bambulku, už se na ní těšíme. P&S

Václav Bouška s rodinou
25.12.2011
Zdravíme naše mimínka a děkujeme za fotografie a Vaši péči!!!

M+B Krejčí
13.12.2011
Mnohokrát děkuji za Váš hotel. Pokaždé, když se k Vám chystáme umístit našeho Butche, říkáme mu, že pojede na tábor a jako každý malý kluk se těší! A pokaždé, když si ho bereme domu, vidíme na něm, jak si to u Vás užil a že příště zase rád přijede! Nedovedla jsem si nikdy představit, že svého miláčka budu ráda dávat do hotelu, ale u Vás je to naprosto dokonalé a stačí se podívat na fotografie šťastných pejsků a osobně, na radost v očích mého pejska, při příjezdu k Vám. Velmi Vám děkuji, je poznat, že máte rádi svou práci a jste skvělí!!! Vážím si možnosti kterou dáváte, děkuji i za Butche, mnoho pozdravů a krásné nadcházející svátky.
 

Aktuality

 

Nové fotografie vloženy 17.11.2019

_____________________________________

 Dovolená :

 

13. 3.  -  30. 3.2020

 2.11.  -  15.11.2020

 _____________________________________

 Najdete nás a naplánovat trasu můžete zde:

  www.mapy.cz/s/d3R1 

---------------------------------------------------------------

Chovatelská stanice Mastibe

Španělský mastin -  Mastín Español 

info o štěňatech: 

www.mastibe.com

---------------------------------------------------------------

Otevírací doba (příjem a výdej)

Pondělí až sobota: 9-11 a 15-17 hodin.
Neděle: 17-19 hodin nebo po domluvě.

Jsme na Facebooku